Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecesinde kültürü okunuşu tarihi zenginliğini de içinde bulunduran büyük aynı kent olması sebebiyle sağlam fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en doğru şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz tek atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile güzel İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli birleşik ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler yoluna sunarak sizlere nitelikli aynı hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, işçilik yemeği, iftar organizasyonu ve veladet haset kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret hoş şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak güzel çağ kazıklamak maksadıyla ülkü yalnız etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul hakkında vazgeçilmez yalnız etkinliktir. Yurtdışından yahut kent dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye ortaya koymak sizler ayrılmış arkadaşlarınızın detaylar burada gözünde eksiksiz yalnız intiba bırakacaktır. kusursuz bir deneyim ile hoş İstanbul’u işaret yerinde şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar çok daha alımlı okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakılırsa düğün, detaylar nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda tam dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan fazla kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız en şiddetli şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika birleşik çağ geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde en kazançlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve müessiriyet gününe genişliğinde müheyya ederiz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu Organizasyonları”

Leave a Reply

Gravatar